English
SDG Planning Calendar 2020

SDS Organizational Credibility Development Project

UNESCO Chair Programme

The United Nations Academic Impact (UNAI)


SDS Family:

Upcoming Events:
دانشجوی ایرانی برنده مسابقه مقاله‌نویسی چندزبانه UNAI
1027
مؤسسه خدمات آموزشی ای.ال.اس مفتخر است نام آقای پویا نادری، دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک، را به عنوان یکی از 60 دانشجوی برنده مسابقه بین‌المللی مقاله‌نویسی "چند زبان، یک جهان" 2016 اعلام کند.

 تهران 4 مرداد 1395 (مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد) -- مؤسسه خدمات آموزشی ای.ال.اس مفتخر است نام آقای پویا نادری، دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک، را به عنوان یکی از 60 دانشجوی برنده مسابقه بین‌المللی مقاله‌نویسی "چند زبان، یک جهان" 2016 اعلام کند.

شصت برنده این مسابقه از میان 3600 رقابت‌کننده از 130 کشور جهان انتخاب شدند و از آنان دعوت به عمل آمده است بدون پرداخت هزینه سفر در "نشست چند زبان، یک جهان جوانان سراسر جهان" در دانشگاه هوفتسرا در هِمستِد، نیویورک حضور یابند. آنان همچنین فرصت خواهند داشت تا در صحن مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی و برنامه‌های اقدام مرتبط با دستورکار 2030 سازمان ملل متحد برای توسعه پایدار را ارائه کنند.

مسابقه "چند زبان، یک جهان" دانشجویان سراسر جهان را به چالش نگارش مقاله‌ای در زمینه بررسی شهروندی جهانی، درک فرهنگی، و نقش‌ توانایی چندزبانی در پرورش آن دو فرا می‌خواند. 2016 سومین سال برگزاری این مسابقه از سوی خدمات آموزشی ای.ال.اس و مرکز ارتباطات علمی سازمان ملل متحد بود و در مرحله نخست نه هزار نفر از 165 کشور در آن شرکت کردند.

آقای نادری در اصفهان متولد و بزرگ شده‌ و با تسلط به زبان‌های فارسی، انگلیسی، فرانسه، و کمی اسپانیایی مقاله خود را به زبان فرانسه به رشته تحریر درآورده است. او هم‌اکنون در مقطع دکتری رشته مهندسی مکانیک، به ویژه در زمینه "همرفت در محیط‌های متخلخل"، در فرانسه تحصیل می‌کند و به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی به خوبی قادر است تأثیر مستقیم چندزبانی را در زندگی خود مشاهده کند. توانایی‌های زبانی به درک بهتر او نسبت به فرهنگ افراد هنگام تعامل و کار مداوم با ملیت‌ها و فرهنگ‌های  مختلف انجامیده است. آقای نادری در نظر دارد در آینده شرکت خود را تأسیس کرده و برای فارغ‌التحصیلان جوان فرصت‌های شغلی خلق کند.  

 

Authorized Signatory:

Collaborators: