English
SDG Planning Calendar 2020

SDS Organizational Credibility Development Project

UNESCO Chair Programme

The United Nations Academic Impact (UNAI)


SDS Family:

Upcoming Events:
برای نخستین بار در کشور، اخذ گواهینامه استاندارد بین‌المللی مهندسی کیفیت در نرم‌افزار و سیستم‌ها
1508
شرکت مهندسی نرم‌افزار ایده گستر پوریا، برای نخستین بار در کشور، موفق به اخذ گواهینامه ISO 25010 از نهاد گواهی‌دهنده‌ی یوروسرت (EuroCert)، همکار سازمان ملل متحد گردید.


برای نخستین بار در کشور

اخذ گواهینامه استاندارد بین‌المللی مهندسی کیفیت در نرم‌افزار و سیستم‌ها (ISO 25010: 2011, SQuarE)شرکت مهندسی نرم‌افزار ایده گستر پوریا، برای نخستین بار در کشور، موفق به اخذ گواهینامه ISO 25010 از نهاد گواهی‌دهنده‌ی یوروسرت (EuroCert)، همکار سازمان ملل متحد گردید.


به گزارش روابط عمومی گروه بین‌المللی توسعه پایدار، مهندس ثمودی، مدیرعامل شرکت ایده‌ گستر پوریا، در این رابطه عنوان کرد: «محصولات نرم‌افزاری، مانند دیگر محصولات تولیدی، دارای تعدادی ذی‌نفع از جمله فعالان حوزه های مختلف صنعتی و تجاری، توسعه دهندگان، کاربران و ... می‌باشند. از این رو، درک مشخصات کیفی و ارزش‌های فنی نرم‌افزار، یک عامل کلیدی برای حصول اطمینان کاربران از محصولی با کیفیت، کارا و ایمن در جهت حفاظت و پردازش از داده‌های کسب و کار آنان است.»


وی متذکر شد: «ISO 25010: 2011، مدل‌ کیفیتی ارائه می‌دهد که شاخصه‌های کیفیت یک راه حل نرم‌افزاری کارآمد، از جمله اثربخشی، قابلیت اطمینان، انعطاف‌پذیری، رعایت نکات ایمنی ، قابلیت نصب و به‌روزرسانی ساده و روان و موثر، کنترل دسترسی کاربران مجاز به سطوح مختلف داده‌ها را ارزیابی نموده و در نهایت، رضایتمندی ذی‌نفعان و متقاضیان را فراهم می‌آورد.»

 

جستارهای وابسته:

روزنامه‌ی آسیا: اخذ گواهینامه استاندارد بین‌المللی مهندسی کیفیت در نرم‌افزار و سیستم‌ها

 

Authorized Signatory:

Collaborators: