English
SDG Planning Calendar 2020

SDS Organizational Credibility Development Project

UNESCO Chair Programme

The United Nations Academic Impact (UNAI)


SDS Family:

Upcoming Events:
پیام تبریک مولاوردی به بانوی پروفسور ایرانی عضو یونسکو
1642
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده عضویت پروفسور نسرین معظمی در شورای راهبری برنامه بین المللی علوم پایه یونسکو را تبریک گفت.

به گزارش ایرنا از معاونت امور زنان وخانواده ریاست جمهوری، شهیندخت مولاوردی در پی انتخاب پروفسور نسرین معظمی استاد پژوهشکده زیست فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از سوی مدیرکل یونسکو به عنوان عضو شورای راهبری برنامه بین المللی علوم پایه یونسکو، با تبریک به ملت ایران، موفقیت های روزافزون را برای زنان فهیم و توانمند ایران آرزو کرد.

در بخشی از این پیام آمده است: عضویت سرکارعالی در شورای راهبری برنامه بین المللی علوم پایه یونسکو که از چهره های ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش کشور هستید، نشانی دیگر از توانمندی ها و افتخارات زنان این مرز و بوم است.

پروفسور نسرین معظمی میکروبیولوژیست برجسته ایرانی در زمینه بیوتکنولوژی و تولید سوخت براساس ریزجلبک ها و از پیشگامان این موضوع در ایران است.

وی دارای 70 مقاله منتشر شده در نشریات معتبر بین المللی، سه پتنت بین المللی و 19 پروژه تحقیقاتی موفق است.

معظمی برای تحقیقات برجسته خود در سال 1374 از دولت فرانسه نشان نخل آکادمیک را که بالاترین نشان علمی این کشور است، دریافت کرد.

وی رتبه اول پژوهش جشنواره بین المللی خوارزمی و جایزه اول بهترین دانشمند ایران و دریافت نشان پژوهش جمهوری اسلامی ایران در سال 1376 را در کارنامه علمی خود دارد.

 

جستارهای وابسته:

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری: متن پیام تبریک شهیندخت مولاوردی به پروفسور نسرین معظمی

 

Authorized Signatory:

Collaborators: