English
covid19
SDG Planning Calendar 2020

SDS Organizational Credibility Development Project

UNESCO Chair Programme

The United Nations Academic Impact (UNAI)

SDS Family:

Upcoming Events:
تیم SDS Group به مقام قهرمانی مسابقات لیگ برتر تیراندازی با کمان باشگاه های کشور در رشته ریکرو بانوان دست یافت.
590
طی مراسمی در تاریخ 23 آبان 1398 در سایت تیراندازی آزادی تهران، کاپ قهرمانی با حضور سرکار خانم فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش، جناب آقای دکتر شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان و مدیرعامل SDS Group به اعضای تیم اهدا گردید.

SDS Int'l Group در راستای تعهدات خود در خصوص اهداف توسعه پایدار  SDGs ، به عنوان عضو معاهده جهانی ملل متحد و همچنین دفتر اقدام منطقه ای UNESCO Chair Program of Global Understanding جهت حمایت از ورزش بانوان علی الخصو ص در رشته های ورزشی کمتر شناخته شده و با تاکید بر  ورزش برای توسعه پایدار "Sport for SDGs" (علی الخصوص هدف پنجم SDG5)) دستیابی به برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان و دختران) اقدام به تشکیل تیم SDS Group و حضور در مسابقات لیگ کشوری نمود.

 

خانم­ ها زهرا نعمتی، نیلوفر علی پور، شیوا شجاعی ­مهر، پارمیدا قاسمی (بانوان ملی پوش تیم تیراندازی با کمان ایران)، با مربی­گری جناب آقای مجید میررحیمی (مربی تیم ملی ایران) توانستند با پشت سر گذاشتن رقبای خود عنوان قهرمانی لیگ در رشته ریکرو بانوان را بدست آورند.

طی مراسمی در تاریخ 23 آبان 1398 در سایت تیراندازی آزادی تهران، کاپ قهرمانی با حضور سرکار خانم فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش، جناب آقای دکتر شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان و جناب آقای دکتر پویا مدیرعامل SDS Group به اعضای تیم اهدا گردید.

 

 

مدیرعامل گروه توسعه پایدار در گفتگو با خبرنگاران بیان نمود:

"سازمان ملل سابقه طولانی در حمایت از ورزش به عنوان یک ابزار توسعه و صلح دارد. همچنین در جریان خلق اهداف توسعه پایدار در دستور کار 2030 نیز، ورزش همچنان به عنوان ابزار بی ­همتا (الهام از شعار هیچ کس پشت سر نخواهد ماند   Leave No one Behind) برای حمایت از اهداف توسعه پایدار ایفای نقش می­ نماید.

 

از این رو SDS Group به عنوان بخش خصوصی فعال در زمینه پایداری، جهت حمایت از بانوان ورزشکار ایران در رشته تیراندازی با کمان، تلاش نمود تا علاوه بر الگوسازی (حمایت و تشویق) برای سازمان­های دولتی و خصوصی در حمایت از ورزش، وظیفه خود را به عنوان یک شهروند مسوول در خصوص توانمندسازی بانوان  ایران در عرصه ورزش به انجام رساند."

www.farsnews.com

www.irna.ir

www.tasnimnews.com

 

 

 

Authorized Signatory:

Collaborators: