English
covid19
SDG Planning Calendar 2020

SDS Organizational Credibility Development Project

UNESCO Chair Programme

The United Nations Academic Impact (UNAI)

SDS Family:

Upcoming Events:
تقدیرگروه توسعه پایدار از گروه آموزشی جوکار (گاج) به عنوان "سازمان پیشرو در سرمایه گذاری مسوولانه در آموزش" در مراسم افتتاح واحد پردازش فروشگاه بر خط (آنلاین) گاج مارکت
554
مدیر عامل گروه توسعه پایدار به عنوان سخنران افتخاری در این مراسم "گروه اموزشی جوکار" را به عنوان یکی از سازمان های پیشرو در سرمایه گذاری مسوولانه در آموزش معرفی نمود.

 

مدیر عامل گروه توسعه پایدار  در سخنرانی خود اعلان نمود: "آموزش، اثربخش ترین ساز و کار جامعه برای مقابله با بزرگترین چالش این قرن؛ یعنی توسعه پایدار است. توسعه پایدار به انسانهای کل نگر، دارای تفکر سیستمی، دارای بینش میان و فرا رشته ای، آگاه، خلاق و جویای مشارکت نیاز دارد. تولید منابع انسانی واجد شرایط فوق، نیازمند گسترش آموزش توسعه ای در راستای توسعه پایدار بوده که این امر خود از بزرگترین چالشهای توسعه پایدار می باشد که برای تداوم حیات خود  نیازمند آن است."

وی به عنوان یکی از تحلیلگران حوزه توسعه پایدار ادامه داد: " اساس توسعه پایدار کشور از کانال آموزش توسعه ای میگذرد، زیرا در غیر این صورت خروجی های نظام آموزشی به عنوان عواملی ضد توسعه عمل خواهد کرد و نمی تواند به رفتارهایی سازگار با توسعه پایدار که اساس آن تعامل سازنده و تکاملی با طبیعت و سایر انسانها و تضمین کننده رفاه و عدالت بین و درون نسلی است، منجر گردد"

مدیر عامل گروه توسعه پایدار ضمن تقدیر از گاج مارکت و نقش سازنده آن در آموزش توسعه ایی بیان نمود:"سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و تربیت نیروی انسانی یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود، زیرا از آغاز سرمایه گذاری تا موقع بهره برداری ازآن، زمان زیادی مورد نیاز است؛ ولی سرمایه گذاری در امر آموزش و پرورش بویژه برای جوامع در حال توسعه، فوق العاده سودآوراست.در اثر آموزش وپرورش، افراد جامعه دارای مهارت وتخصص خاصی می شوند که این امر با عث ارتقاء و بهبود ظرفیت تولید افراد و نیز سبب افزایش توانایی نیروی کار آنها می شود"

از نظر وی آموزش، هم مصرف است و هم سرمایه گذاری. از یک سو منافع فوری آن مطرح است و از سوی دیگر کمک آن به ایجاد درآمد در آینده از طریق تولید و تربیت کارگران ماهر مطرح است که قادرند در آینده ظرفیتهای تولیدی خویش را افزایش داده و درآمد بالاتری دریافت دارند.

 گاج مارکت فروشگاه اینترنتی کتاب است که در آن حدود ۸۵ هزار عنوان کتاب عرضه شده است. همچنین کتاب‌های خریداری شده در تهران و مراکز استان‌ها ۲۴ ساعته و در سایر مناطق کشور ۴۸ ساعته تحویل خریداران می‌شود و امکان خرید ارزی نیز از این فروشگاه برای ایرانیان خارج از کشور نیز فراهم شده است. مهندس جوکار  مدیر عامل گروه آموزشی جوکار در این مراسم گفت: در حال حاضر ما فروشگاه آنلاین کتابی را افتتاح کردیم که پتانسیل پردازش و در حقیقت لجستیک روزانه ۱۰۰ هزار بسته را دارد که به صورت متوسط هر بسته اگر  سه کتاب داشته باشد یعنی سایت گاج مارکت، پتانسیل فروش روزانه ۳۰۰ هزار جلد کتاب را دارد.

 

 

 

Authorized Signatory:

Collaborators: