English
SDG Planning Calendar 2020

SDS Organizational Credibility Development Project

UNESCO Chair Programme

The United Nations Academic Impact (UNAI)


SDS Family:

Upcoming Events:
امضای توافقنامه اتحاد استراتژیک Strategic Alliance فی‌مابین گروه بین‌المللی توسعه پایدار و گروه رستم کپیتال
747
گروه رستم کپیتال از جمله شرکت های معتبر در زمینه ارائه خدمات سرمایه گذاری و تامین مالی است و پیتر ولز و مجید سجادی نژاد، مدیریت ارشد آن را بر عهده دارند. دکتر مجید سجادی نژاد متخصص سرمایه گذاری و تامین سرمایه می باشد که سوابق درخشانی در سرمایه گذاری خصوصی (Private Equity) و سرمایه گذاری خطرپذیر (Venture capital) دارند.

امضای توافقنامه اتحاد استراتژیک Strategic Alliance فی ما بین گروه بین المللی توسعه پایدار و گروه رستم کپیتال

گروه رستم کپیتال از جمله شرکت های معتبر در زمینه ارائه خدمات سرمایه گذاری و تامین مالی است و پیتر ولز و مجید سجادی نژاد، مدیریت ارشد آن را بر عهده دارند. دکتر مجید سجادی نژاد متخصص سرمایه گذاری و تامین سرمایه می باشد که سوابق درخشانی در سرمایه گذاری خصوصی (Private Equity) و سرمایه گذاری خطرپذیر  (Venture capital) دارند.

وی از تاسیس کنندگان و مدیران یکی از بزرگترین شرکت های خرید و فروش در بخش خرده فروشی بازار سلامت بریتانیا می باشد. دکتر پیتر ولز مدیر دیگر رستم کپیتال، دارای بیش از 35 سال سابقه کار در صنعت نفت در مناصب پژوهشی، مدیریت ارشد فنی و همچنین توسعه کسب و کار در شرکت های Neftex lasmo, Bp, Shell می باشد.

تیم فرازمند، از دیگر شرکای این گروه با 30 سال سابقه در سرمایه گذاری خصوصی (Private Equity) ، سابقه ی مدیر عاملی بخش سرمایه گذاری بانک لویدز، رویال بانک و.... را در رزومه ی خود دارد. وی هم اکنون رییس شرکت تامین مالی Palatine Impact و همچنین عضو کمیته سرمایه IMSPLC بوده و جزو هیات مشاور گروه های  Beech brock و West minister نیز می باشد.

در پی مذاکرات فی ما بین مدیرعامل گروه توسعه پایدار و مجید سجادی نژاد، توافقنامه ای جهت توسعه و توانمندسازی نهادهای ایرانی در دسترسی به بازارهای سرمایه جهانی به امضا رسید.

 

طی این توافقنامه مقرر شد گروه توسعه پایدار، رستم کپیتال و تیم این گروه از بالاترین سطح و تجربه بین المللی یکدیگر جهت توسعه سرمایه گذاری، استراتژی های تامین مالی و شناسایی فرصت ها و تسهیل مشارکت سرمایه گذاران بهره برند.

 

Authorized Signatory:

Collaborators: