English
covid19
SDG Planning Calendar 2020

SDS Organizational Credibility Development Project

UNESCO Chair Programme

The United Nations Academic Impact (UNAI)

SDS Family:

Upcoming Events:
اعطای جایزه یک عمر دستاورد کاری به تیم فرازمند
1039
تیم فرازمند (Tim Farazmand)، رئیس صندوق تامین سرمایه پالاتین (Palatine) به عنوان یک سازمان عضو نهاد سرمایه گذاری مسوولانه ملل متحد (UNPRI)، موفق به دریافت جایزه یک عمر دستاورد کاری مشاورهM&A 2018 شد.

تیم فرازمند (Tim Farazmand)، رئیس صندوق تامین سرمایه پالاتین (Palatine) به عنوان یک سازمان عضو نهاد سرمایه گذاری مسوولانه ملل متحد (UNPRI)، موفق به دریافت جایزه یک عمر دستاورد کاری مشاورهM&A 2018 *  شد.

این جایزه روز سه شنبه 25 آوریل 2018 در کلوب لنسدون میفر، به پاس یک عمر تلاش بی شائبه در صنعت ادغام و اکتساب (Mergers and Acquisitions)  به وی اعطا گردید.

تیم فرازمند علاوه بر ریاست صندوق تامین سرمایه  Palatine، عضو کمیته های سرمایه گذاری LMS plc و Hazel Capital می باشد و در هیات مشاوره Gresham House و Beechbrook Capital، شرکت های سرمایه گذاری خانوادگی Westminster Group و Abercross نیز فعالیت می کند. وی همچنین، عضو هیات مدیره ClearlySo یکی از بانک های سرمایه گذاری تاثیرگذار در اروپا، عضو هیات مدیره غیرموظف شرکت Ethical Property و از جمله اعضای گروه رستم کپیتال لندن می باشد.

فرازمند تجربه بیش از 30 سال فعالیت در حقوق خصوصی شرکت هایی از قبیل  i3، Royal Bank of Scotland Private Equity را به عنوان مدیرعامل در رزومه ی کاری خود دارد.

او هم اکنون بر عملکرد صندوق تأمین مالی 100 میلیون پوندی Palatine نظارت می کند. این صندوق در سال 2017 به منظور سرمایه گذاری در شرکت های تاثیرگذار بر جامعه و محیط، تأسیس شد.

در مراسم اعطای جایزه یک عمر دستاورد کاری، دیوید فرگوسون، رئیس و مدیرعامل مشاوران M & A اظهار داشت: "اعطای این جایزه به آقای تیم فرازمند، برای ما افتخار بزرگی است و سهم او در پیشرفت این صنعت، مثال زدنی است."

او در ادامه ی صحبت هایش اشاره نمود: "فرازمند علاوه بر اینکه در معامله دارای قدرت بسیار است، وقت و تجربه خود را نیز در کار به کار می برد تا موجب ایجاد تفاوت باشد و تاثیر بگذارد. این جایزه نیز به کسانی اعطا می شود که بر شرکت ها، صنعت خود و در مقیاسی بزرگتر بر جهان اطراف خود تاثیر گذار هستند. از این رو، فرازمند کاملا شایستگی دریافت این جایزه را داراست."

با دریافت این جایزه، تیم فرازمند به عضویت تالار مشاهیر مشاوران M&A درآمد. جمعی از رهبران و افراد تاثیرگذار در سطح جهان عضو این تالار هستند.

 

* M & A advisor Lifetime Achievement Award

 

 

 

 

 

 

 

Authorized Signatory:

Collaborators: